KONST / Litografier / Färglitografi 15175047
nr 1517 5047
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Sommarafton i storskärgårn". Signerad, numrerad 99/360. Färglitografi, bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 40x51
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:57:09
1.900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson